Nuo vaikystės domėjausi kas yra anapus, anapus paprastai suvokiamų žmogaus galimybių. Vaikystėje ir paauglystėje didelį susidomėjimą kėlė įvairūs anomaliniai, žmogaus galimybių reiškiniai. Vėliau tai peraugo į klausimus, kodėl vieni gali daugiau, kas yra sėkmė, vyrų moterų santykiai, priklausomybių valdymas ir t.t.

Su priklausomybėmis teko asmeniškai ir iš arti susipažinti. Dėka gilinimosi į žmogaus psichologija, dar jaunystėje pavyko susitvarkyti savarankiškai tiek su alkoholiu, tiek su rūkymu.

Tuomet kilo dar daugiau klausimų - kodėl aplinkoje pilna informacijos, kad tai yra sunkus ir sudėtingas ar net neįmanomas kelias, bet man pavyko tai padaryti per kelias akimirkas. Tiek 7 metai girtuoklystės, tiek 20 metų rūkymo pasitraukė iš mano gyvenimo visiems laikams per vieną gilų vidinį pokalbį su savimi. Jau tada supratau, kad reikia užduoti tinkamus klausimus sau ir būti nuoširdžiu.

Išmokęs padėti sau, supratau, kad noriu ir galiu padėti kitiems.

Ilgus metus gilinausi į įvairiausias technikas ir metodikas. Derinau senovės išmintį su šių laikų neuromokslo atradimais. Taip atradau koučingą arba tiesiog balansavimo metodą. Genialumas yra paprastume.

Visi prisiminimai yra emocinis bagažas. Jie gali būti atkurti iki nulio įkrovos emocinės būsenos, subalansavus minusus su pliusais ir atvirkščiai.

Bet koks įvykis visatoje yra neutralus, kol mes jo nesureikšminame. Man tai esminė idėja, su kuria einu padėti žmonėms balansuojant jų emocinius blokus, priklausomybes, depresiją, sielvartą, vaikystės traumas ir kitas panašias vidines problemas.