Asmeninės finansų valdymo konsultacijos

Asmeninė konsultacija

Išmokti valdyti tinkamai savo finansus, juos planuoti ir pamatyti visas galimybes šiandien tampa ypač svarbu siekiantiems finansinės nepriklausomybės ir norintiems mėgautis pilnaverčiu gyvenimu. 

Mano ilgametė patirtis rodo, kad dažnai žmogus neįvertina savo galimybių ten kur galėtų ir reikėtų, bet tuo pat metu pervertina ten, kur nederėtų to daryti. Vis dėlto tik atsitraukus ir tarsi iš tolimesnio atstumo įvertinus kiekvieno asmens ar šeimos situaciją galima pamatyti tai, kas buvo neįvertinta, o kas galbūt pervertinta. Kartu žvelgdami į šią situaciją pamatome netikėtai atsiradusias galimybes, žmogaus nepanaudotą potencialą ir įvairias finansines perspektyvas, kurios tarsi slėpėsi ilgus metus, o iš tiesų neatrastos buvo tik todėl, kad žiūrėdami į vieną tašką, mes paprastai nematome visumos.

Kita netinkamo finansų valdymo problema - ribojantys įsitikinimai, kuriuos taip pat padedu įveikti, kad kartu pradėtume žvelgti į finansus naujai, atvirai ir be jokių tabu.

Padedu ne tik pastebėti tai, ko dažnas žmogus nepamato savo finansų valdyme, bet taip pateikiu įžvalgas apie efektyvų, saugų ir užtikrintą finansų naudojimą konkrečiam žmogui, nes netikiu teorijomis, kad tai, kas tinka vienam, turi tikti visiems. Manau, kad tai yra viena iš priežasčių, kodėl net išklausę iškalbingiausių milijardierių sėkmės istorijų, bandydami sekti jomis atsiduriame visai ne toje pačioje vietoje, kurioje atsidūrė jie. 

Kiekvienas turime savitą, unikalų finansų gavimo, planavimo, paskirstymo, bei poreikių realizavimo kelią ir tik jį suradę galime be įtampos gyventi laimingą ir užtikrintą gyvenimą.

Mano darbas - kiekvienam padėti atrasti šį kelią!